Obsługą imprez firma Pro-Jack zajmuje się przeszło już 20 lat, nie są nam obce zagadnienia związane z tematyką, wymogami technicznymi jak i przygotowaniem repertualu muzycznego. Naszym celem na każdym takim wydarzeniu jest100% satysfakcja zadowolengo klienta. Przed każdą imprezą szczegółowo omawiamy cału scenariusz jak i zagadnienia logistyczno techniczne potrzebna do bezpiecznej realizacji kazdego projektu.

Przy każdej realizacji wykorzystujemy tylko renomowany i sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, przez co eliminujemy praktycznie do zera "niespodziewane atrakcje". Nasz wykfalifikowany i kulturalny personel poradzi sobie z każdą niespodziewaną sytuacją.

Oferujemy również wynajem atestowanych podestów sceniczych o wymiarach 2m x 1m, które mogą być zestawione ze sobą w różnych wymiarach szerokości i głębokości. Podesty osadzone są na nogach o regulowanej wysokości. Scena może zastosowana na potrzeby koncertów, występów artystycznych, reczitali itp. podczas imprez w pomieszczeniu lub w zestawieniu z zadaszeniem podczas imprez plenerowych.

 

 

 

 

 

 
Nasz kanał na YouTube
 
Odwiedź nasz Funepage
 
Znajdź nas na Twitterze
 
Obejrzyj nas na VIMEO